Ege Soley'in bir kitabı...

Sakin,

Koşmayı bıraktığımız gün, vardığımız gün.
Aramayı bıraktığımız gün, bulduğumuz gün.
Konuşmayı bıraktığımız gün, duyduğumuz gün. Bizim olduğunu sandığımız şeylerin hiçbir zaman gerçekten bize ait olmadığını anladığımız gün, artık her şeye sahip olduğumuz gün. Kendimize sorduğumuz tüm soruların cevabı, aklımızı sakinleştirdiğimiz ve sessizce hayatı dinlediğimiz anlarda saklı.

Ege Soley Sakin’ de o değerli anlara ulaşmanın, yaşamın akışına güvenmenin ve kendi sesini daha iyi duymanın yol haritasını veriyor.

Ege Soley:
1983 yılında İstanbul’ da doğdu. İtalyan Lisesi’ ni bitirdi. İngiltere / Canterbury’ deki University of Kent, Avrupa politikası, İtalyanca ve İspanyolca bölümlerinden mezun oldu. Üniversite eğitiminin ardından Paris’ e gitti ve dört sene boyunca eşzamanlı olarak Pascal Mutel’ in çiçek butiğinde dört yıl çalışıp bir yandan da Ecole des Fleuristes de Paris’ te çiçekçilik ve botanik eğitimi aldı. 2011 yılında İstanbul’a dönüp kendi çiçek dükkanını açtı. Soley, 2015 yılında sadece Türkiyeli kadınların ürettiği tasarım ürünlerinin satıldığı, yavaş yaşam ve yavaş tasarım anlayışlarını destekleyen Slow Public’ i kurdu.

Kitapları:
Pazartesi Mektupları
Sakin
Yakın
Başka.

Popüler Yayınlar

İzleyiciler

BULMACA ANSİKLOPEDİSİ